اکنون خارق العاده! فیلمی خارق العاده در سرنوشت رابطه پدر و پسر

سلام

مدتها بود در جستجوی فیلمی بودم که بصورت متمرکز انرژی هرمس و دیونوسوس را در رابطه به نمایش بگذارد و پریدن از شاخه به شاخه را در کنار ایجاد جنون در رابطه بخوبی نشان دهد.

اکنون خارق العاده از آن فیلم هاست.

فیلمی با انرژی هرمس نمایش دهنده پسری که در رابطه با دختران هیچ مرزی ندارد. دیونوسوس نیز در این فیلم وجود دارد. آنجا که نشان میدهد اثر ماندگاری بر روان جنس مخالف می گذارد.

و حالا دقیقا موقع آن است که به بیداری عاطفی دچار شود. اما قیمت آن باورنکردنی است.

او همواره در نگاه مادرش با پدرش مقایسه می شده است

او در ادامه با دختری پرسفون تایپ آشنا می شود که عواطف او را اندکی قلقلک می دهد و بر اساس مسابقه با او تصمیم می گیرد پدرش را ملاقات کند.

و این ملاقات سرمنشا پروسه سایه در روانش می شود.

متوجه می شود که با آینده خودش روبرو شده است. پدرش همانند خودش هرمس و دیونوسوس دارد و هیچ مرزی برای رابطه ندارد.

در این فیلم دیونوسوس عاشق قاتل بخوبی نمایش داده شده است. اشاره ام به لحظاتی از فیلم است که نوع رابطه ساتر با دختران منجر به هیجان و وجد آنها میشود.

جملات آخر فیلم که بیان می کند اکنون خارق العاده الان است اما من در انتظار فردا هستم برای من جالب است.

در کل از دیدن این فیلم لذت بردم

/ 4 نظر / 56 بازدید
محمدحسین آسایش

کاشکی در رابطه با مفاهیم روانشناسانه موجود در درون فیلم بیشتر توضیح می دادید .بهرحال خسته نباشید[گل]

زیتون

اثرتنیدگی مزمن [استرس یافشارعصبی بیش از30%]براندام جسمی(جدول /کارل کوپر) اندام – حالت(فشارمزمن) برمغز - سردرد ومیگــــــــــرن خلق - هیجان وازدست دادن مایعات بدن (که رنگ ادرار مایل به قرمز میگردد درحالیکه طبع تر داریم ورنگ طبیعی طبع تر مثل آب بی رنگ است باید باخوراکی های گرم وخشک طلائی کنیم ) عضلات - کشش عضلانـــــــــــــــــــــــــــــی ودرد عضلانی برقلب - افزایش فشارخون ودرد سمت چپ قفسه سینه ریه ها - سرفـــــــــــــــــــــــــــــه وآســــــــــــــــــــــــــــــــم معده - سوزش سردل وسوء هاضمه وایجاد زخم معــده و... روده ها - دل درد ویبوست یا اســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــهال مثانه - تکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــررادرار وبروز علائم پروستات اندام جنسی- نامنظم شدن وتشدید خونریزی ودردهای دوران قاعدگی و عقیمی پوست - دانــــه های ‌پوستی و... بیوشیمی - خستگی ‌زیاد(منبع :* زندگی بااضطراب ـ کارل کوپر و...(ترجمه : ماشاء الله مدیحی‌) ـ ص19 [قفسه 5 کتابخانه آستان قدس رضوی ]

غ

سلام. میشه لطفا به سوالم جواب بدین؟ پسری که خوش تعریف و پرحرفه، اطلاعات بالایی داره، فعاله، روابط زیادی با اقشار مختلف آقایون داره، همه جا آشنا داره، کارهای زیادی رو تجربه کرده توی شاخه های مختلف، هنرمنده، قبل از تحصیلات دانشگاهیش سربازیشو رفته، مذهبیه، با خانوما حتی در حدِ دوستی های اجتماعی رابطه نداره به انتخاب خودش (اما اعتماد به نفس و تواناییشو داره)، از دختری که ازش خوشش میومده خواستگاری کرده اما روز بعدش خواستگاریشو پس گرفته، چه آرکتایپی درش غالبه؟ اگه جواب بدین خیلی خیلی سپاسگزارتون میشم. برای مطالب وبلاگ و سایتتون هم ممنون.

غ

خیلی خیلی ممنون از جوابتون. من خودمم با توجه به چیزهایی که خوندم فکر کردم هرمسه، اما آخه این آقا اصلا با خانوما ارتباط نداره و ساده است. درحالیکه همه جا نوشته بودن هرمس ارتباط زیادی با خانوما داره و فریبکارم هست. درهرصورت بازم تشکر میکنم از جوابی که دادید و با آرزوی موفقیت :)