incredible burt wonderstone جادویی زیبا در جادوگری

سلام

براستی در ذهن شما خلاقیت مترادف با کدامیک از واژه های زیر است؟

ساختار شکنی

دید عمیق

هیجان

ورود به حوزه های ناشناخته

به جرات می توان تعداد واژگان زیادی برای این موضوع انتخاب کرد اما این چهار عبارت یکی از اصلی ترین ابعاد خلاقیت در این فیلم است.

جادو و جادوگری فی نفسه ذات خلاق می طلبد و داستان از سفر قهرمانی کودکی آغاز میشود که برای درخشش و دیده شدن ارزو میکند همانند یک تردست ماهر شود. نکته زیبای فیلم در اینجاست که او وارد ساختار یکواختی از جادوگری میشود. سالهای سال در کنار دوست یک برنامه یکنواخت اجرا میکند.

در کنار این موضوع بازی زیبا جیم کری در نقش مشابه کریس انجل است که نگاهی ساختار شکن در عرصه خلاقیت دارد و کارهایی انجام میدهد که بیشتر مشمئز کننده است تا جذاب!

در این فیلم  ارک تایپ های هرمس، هفایستوس، زئوس و پوزیدون میتوان نام برد.

دیدن این فیلم طنز را به شما توصیه میکنم.

/ 2 نظر / 48 بازدید

خلاقیت یعنی شجاعت مثل این آقا که پزشکان گفتند کلیه هایت تخلیه نشه ظرف 48ساعت میمیری ازببیمارستان خداحافظی کرده وبا گردو وخرما خوب کرده khorsand.org سیستم دنسروخ چیست؟ دنسروخ یا « سیستم خود درمانی بدن » ، سیستمی است بسیار ظریف و حساس و توانمند که در صورت جلوگیری از ورود سموم به بدن ، فرصت می یابد تا پسدادهای انبار شده در خون و سلولها راکه باعث سستی و ناتوانی آنها شده بود را دفع کرده و آنها را را تمیز و فعال نماید تا دوباره بدن به حالت طبیعی وسلامت خود باز گردد. خوراکی های آغشته به موادسمی و شیمیائی مثل موز -گیلاس- سوسیس و کالباس و همبرگر و کنسرو و غیره - قند و شکر و شیرینی قنادی و نوشابه و هرچه شکر درآن بکاررفته نخوریم بجایش خرما- عسل - مویز - توت خشک - میوه های شیرین - نان برنجی بخوریم یا شیرینی که خودمان درمنزل با عسل بجای شکر درست می کنیم،بجای روغن های موجود دربازار از روغن کنجد برای سرخ کردنی استفاده کنیم وبرای پیشگیری از میگرن روغن زیتون بودار بخوریم ، اسپره خوش بو کننده نزنیم عطرطبیعی بزنیم ، وایتکس و جوهرنمک که بکارمی بریم درب وپنجره را باز بگذاریم تا موج وسونامی سرطان را که در راه است مهار ک

prancess

کسی دعانویس غیر مسلمون سراغ داره؟خواهش می کنم اگه کسی رو سراغ دارید کمکم کنید.برای باطلیه طلسم وجادو می خوام.کارم انجام شود ۵۰۰ شیرینی میدم .فرنیا هستم شماره تماسم09391393015 هست