تحلیل قصه ( ریش آبی)

به نام خدا

با سلام خدمت همه دوستان و همراهان گرامی

در مدت چندسالی که از ورودم به فضای تدریس می گذرد و با وجود اتمام دوران مشاوره من از تابستان 88، بارها شاهد بودم دوستان عزیزی  پیشنهاد مشاوره فردی و بررسی عمیقتر مباحث روانشناسی عمقی را به من ارائه می دادند. از آنجا که مشاوره فردی امکان پذیر نیست، همیشه مترصد ایجاد فرصتی بودم تا با تجربه برگزاری سه ترم تحلیل داستان پیشنهادی متفاوت را برای عمیق تر شدن در روان خدمت همه دوستان ارائه نمایم.

ترم تحلیل داستان با شکلی مشابه مشاوره گروهی ضمن کمک به فرد فرد مخاطبان به منظور کشف خصایص درونی روان، به آنها در شنیدن داستهای دیگران و تحلیل عمیقتر درون کمک می کند.

دپارتمان تخصصی صلح درون برگزار می کند:

کارگاه تحلیل قصه  ( داستان ریش آبی )

در ترم تحلیل داستان چه اتفاقی می افتد؟

در این ترم یک داستان انتخاب می گردد و بر اساس آن روان مخاطبان و نوع رفتار آنها تحلیل می شود. زیرا بهترین ابزار برای کشف خصایص و نیت های درونی ما در حوزه های مختلف زندگی زبان داستان است.

پیش نیاز دوره چیست؟

دوستان عزیزی که با مقدمات دانش روانشناسی یونگ آشنایی دارند ( آشنایی با مفاهیم اسطوره های یونان) می توانند در این ترم شرکت نمایند.

نظر شرکت کنندگان در ترمهای پیشین:

دوستانی که ترم تحلیل قصه را گذرانده اند بر این باور هستند ابزار داستان به آنها در کشف فرآیندهای پیچیده روان کمک بسیاری کرده است و آنها بر همین اساس توانسته اند، کشف مسیر واقعی زندگی خود را آغاز نمیاند..

تعداد جلسات: پنج جلسه ( چهار جلسه بعلاوه یک جلسه رایگان)

تاریخ آغاز دوره:

سه شنبه 9 خرداد 1391

ساعت 5 تا 7 بعد از ظهر

ظرفیت کلاس: ده نفر

مهلت ثبت نام: شنبه 30 اردیبهشت 1391

محل برگزاری کلاس: خیابان جردن، کوچه گلستان، کوچه گیتی، نبش مشیری پلاک 4 واحد 1

هزینه کلاس: صد هزار تومان

راه ثبت نام: راه ثبت نام:  واریز وجه مذکور به شماره کارت 6037691706259116 بانک صادرات به نام خانم معصومه جرنگی نماینده مرکز صلح و محیط زیست

توجه: دوستان با توجه به محدودیت ظرفیت در صورت ثبت نام، نام و مشخصات خود را به این شماره اس ام اس فرمائید 09384986555

 

دپارتمان تخصصی صلح درون

عیسی هاشمی

/ 0 نظر / 46 بازدید