دوستان عزیز دپارتمان صلح درون (مرکز آموزش روانشناسی تحلیلی در مرکز صلح و محیط زیست)

 و به ویژه دوستانی که منتظر برگزاری دوره شخصیت شناسی زنان یا کهن الگوهای زنانه بودند

دوره شناخت هفت شخصیت زنانه وجود انسان از سه شنبه 20 فروردین ماه آغاز خواهد شد.  این دوره سرآغاز بسیار خوب و مناسبی جهت آشنایی با روانشناسی عمقی یا تحلیلی (متد یونگ ) است.

در این دوره که بر اساس کهن الگوهای تدوین شده توسط خانم دکتر شینودا بولن ارائه می شود به شکلی عمیق و کاربردی به بررسی هفت شخصیت غالب در زنان (و نیز وجه زنانه روان مردان) پرداخته می شود.

شخصیت هایی هفت گانه عبارتند از دیمیتر(مادر)، پرسفون (دختر)، هرا (همسر)، آتنا (عقلانیت و جنگ)، آرتمیس(خواهری و فعالیت اجتماعی)، هستیا(آرامش و معنویت درونی)، آفرودیت (عشق و رابطه جنسی)

مدرسین دوره: مریم طهماسبی، سید عیسی هاشمی

تعداد جلسات: هفت جلسه سه ساعته به علاوه یک جلسه مقدماتی رایگان ویژه دوستانی که برای اولین بار با روانشناسی یونگ آشنا می شوند(جهت هماهنگی روز و ساعت جلسه مقدماتی با ما تماس بگیرید)

زمان و ساعت: سه شنبه ها از 20 فروردین ماه از ساعت 17-20

هزینه دوره: 150 هزار تومان

توجه: دوستان عزیز با توجه به محدود بودن ظرفیت کلاسها لطفا با پرداخت یک سوم شهریه تا پایان اسفند ماه ثبت نام خود را قطعی نمایید

شیوه ثبت نام: واریز مبلغ شهریه به حساب معصومه جرنگی نماینده مرکز صلح و محیط زیست به شماره کارت  6037691706259116 بانک صادرات و ارسال اس ام اس ثبت نام با مشخصات کامل و شماره فیش پرداختی به شماره موبایل 09384986555 جهت ثبت نام قطعی

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق وبلاگهای روانشناسی زنان، مشاهده گر و صلح درون در پرشین بلاگ با ما تماس بگیرید.